Motoworld

Ukaž:  1-10 | 11-20

11.09.2020

obrázek


BIKETOBERFEST - leták

 

 

 

 

 

ULTIMATIVNÍ BIKING 2019 - Made in USA

Ani přesně nevím, kdy vznikl ten nápad, vydat se na velké americké dobrodružství v sedlech.
Je pravda, že bilaterálně jsme o velkém US tripu hovořili již několik let, ale stále se nevědělo, kdy. Až najednou na setkání Chapter GE-C na začátku roku padlo rozhodnutí. Navrhl jsem období, které se jmenuje „Indian summer“. Je to déle trvající suché, slunečné, teplé a málo větrné počasí na konci podzimu, na severoamerickém kontinentu. Babí léto na rozdíl od Indiánského, nastává na konci léta a na evropském kontinentu. Tato dvě označení nejsou tedy synonyma, jak se často plete. V období Indian summer jsem byl v US již mnohokrát, a mám toto krásné roční období dobře vyzkoušeno, a moc rád. Konečný termín byl na první schůzce v únoru dohodnut na dobu od 19. září do 20. října, 32 plných amerických dnů. A tak se začal naplňovat náš „American dream“, americký sen každého motorkáře. ..... POKRAČOVÁNÍ ZDE

soubor Příloha ke stažení


IMOT 2014

23.02.2014

Tak velký šéf odjel daleko, daleko, až na Floridu. Na motorku. Takže co s načatým „pré“?  Když on motorky, tak já se teda postit rozhodně nebudu! Vyrážím na IMOT 2014 do Mnichova. To by bylo, abych si taky nesedla na pořádnou mašinu! Vlastně jich bude mnohem víc a mezi nimi i ON, nový GOLDWING F6C   Ani zaplacení parkovného 10 € na nevábném parkovišti plného bláta a odpadků nemůže mé nadšení zkazit. Před veletržními halami plnými nablýskaných krasavců vypadají mé kozačky, jako bych právě dorazila z exkurze v českém JZD. Naštěstí mě hned v první hale mě spasí stánek vystavovatele nabízející produkty k ošetření kůže, kde je mý botkám věnována taková péče, že se blýskají stejně jako chromy vystavovaných strojů. Jdu dál, čeká mě prezentace více jak 300 vystavovatelů z dvaceti zemí, kteří slibují spousty novinek - Super Duke, BMW nineT, Monster 1200 , Yamaha MT-09 a MT-07, zkrátka je na co se těšit. Zajímavá je expozice bavorského Godlwing klubu (Königlich Bayrische Goldwinger), který zde v hale č.5 slaví své 20. výročí partnerství s IMOTem. Několikrát denně zde probíhá Light & Sound Show a k vidění jsou ty nejlepší GoldWingy tohoto klubu. 
Ale můj cíl je jasný – GoldWing F6C. Haly jsou nabité k prasknutí, vidět tolik krásy na jednom místě si nemůže žádný biker nechat ujít. Procházím mezi vší tou parádou, kochám se… až konečně přicházím k Hondě a je tam ON …  , ještě majestátnější, než jsem doufala… beznadějně obsazený střídajícími se obdivovateli, kteří na něj nasedají se zatajeným dechem… A pak jen tiše sedí a vychutnávají si ten pocit blaženosti a jedinečnosti v sedle tohoto STROJE. A pak je najednou volný, tak si na něj sedám… jóóó, dřív než velký šéf, který je kdesi daleko… na Floridě… asi se tam má dobře, ale já už navždy budu PRVNÍ  
 
 
Pokračuji dál, musím všechno stihnout… po šesti hodinách v motosvětě už mě řádně bolí nohy, a tak plná dojmů si jdu zase zablátit boty… ale to nevadí, stálo to za to! 
Takže zase za rok? Já určitě chybět nebudu!

soubor Příloha ke stažení


04.01.2014

 

GoldWinger´s pozor!! Změna (resp. výměna) termínů srazů GWEF ve Španělsku a Portugalsku. Sraz v ESP je 12.-15.6. a sraz v P je 20.-22.6. 


Merry X-Mas

23.12.2013

obrázek

MERRY X-MAS AND HAPPY NEW YEAR!!!!!

soubor Příloha ke stažení


Lamborghini věnovalo italské policii nové Gallardo

09.12.2013

obrázek

 

Automobilka Lamborghini poskytla italské policii jedno Gallardo. Italský výrobce supersportovních aut nevěnoval svůj model poprvé, jde už o třetí Lambo, které má italská policie k dispozici. Nyní věnovala továrna svoji novinku, a to model LP 560/4 s maximální rychlostí 320 kilometrů v hodině. Celý článek si můžete přečíst ZDE... 

Mé osobní setkání s tímto modrobílým supersportem popisuji v článku na našem webu ZDE :-)


Den Díkůvzdání

27.11.2013

obrázek

 

Dopravní zácpa na Thanksgiving Day :-)

Highway 405 v Los Angeles - mnozí účasntíci, kteří se s BéďouBikerem zúčastnili přejezdu ROUTE 66 znají osobně!!!


Dnes slavíme DEN NEZÁVISLOSTI!!!

04.07.2013

obrázek

Den nezávislosti, anglicky Independence Day, (v USA známý spíše jako „the Fourth of July“ nebo „July Fourth“) je státní svátek oslavující přijetí Deklarace nezávislosti Spojených států dne 4. července 1776, kdy byla vyhlášena nezávislost na Velké Británii.
Den nezávislosti je všeobecně spojován s přehlídkami, grilováním masa, pivem, pikniky, baseballovými zápasy, velkolepými ohňostroji a dalšími různými událostmi veřejnými i soukromými, které oslavují historii, vládu a tradice Spojených států.

soubor Příloha ke stažení


Pozvánka na příští rok

03.06.2013

obrázek

soubor Příloha ke stažení


MAXI GOLDWING SRAZ Greenwille U.S.A.

27.02.2013

soubor Příloha ke stažení


Ukaž:  1-10 | 11-20

roline               

© motoworld.cz | vyrobilo SMWORKS - digital agency